V

----- Kurumsal

Kurumsal

2020 yılında basılı yayın hayatına başlayan Villa Magazine...

Tatil villaları, Villa Mimarisi, Villa Dekarasyonu, Tatil Villa Bölge tercihleri, Villa Kiralama, Gezi ve  Turizm konularında farklı bir bakış açısı oluşturan VLL_MAG Medya ve AR-GE  Grubu, Tatil Villalarını her yönüyle mercek altına alıp, profesyonel, tarafsız gazetecilik ve yayıncılık ilkesi ile sunmaktadır.

Villa Tatili konusunda yaptığımız araştırmalar, makaleler ve bölge analizleri; ulusal ve uluslararası önemli platformlarda sektörel yön verisi olmakla kalmayıp , Türkiye’yi takip eden 3 yıl içinde  Global “villa tatil” merkezi yapma hedeflerini içerisinde açık şekilde barındırmaktadır.

Neden ?

Çünkü Türkiye sahip olduğu eşsiz tarihi ve kültürel mirası, coğrafyası, denizleri ve turizm alanındaki benzersiz çabaları Villa Magazine Dergisi ‘nin ARGE çalışmalarına ilham kaynağı olmuştur.

Başta Tatil Villa Misafirleri, Villa Ürün ve Hizmet Firmalarının haklı ilgisine sahip olan dergi geçtiğimiz 6 ay içinde  içinde bulunduğumuz “iletişim çağına” uygun olarak  ürünlerini  basılı yayıncılıktan , dijital platformlara taşıma başarısı ,üzerindeki ilgiyi her geçen gün artırmaya devam etmiştir.

Tatil Villa sektörünün arz tarafındaki baş oyuncuları olan Villa Sahipleri ve Villa Acentaları nın   yüksek doluluk” yada “boşluksuz kiralama” temel hedeflerine ulaşması için , yurtdışı sektör liderlerinin uzun zaman önce terk ettiği “Klasik Web ve Uygulama Reklamları” haricinde , Airbnb , Homeaway  gibi yurtdışındaki tatil villa sektör liderlerinin başarılarında yatan temel etkenler incelenerek en yeni satış modellerini sektörün hizmetine sunma hedef ve azmindeyiz.

VLLMAG Villa Magazine

Ar-Ge Merkezi

Signature
Misafirler 509402
Firmalar 4044
Dağıtılan Villa 6433
Sayılar 5

Resimler


Seçkin Müşterilerimiz Ziyaretçi Yorumları

Close Zoom
whatsapp